Jelczem po Puszczy Knyszyńskiej vol. 2 – fotorelacja

Jelczem po Puszczy Knyszyńskiej vol. 2 – fotorelacja

W dniu 27 września 2017 roku odbyła się kolejna wycieczka autobusowa zorganizowana przez Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku. Była to kontynuacja imprezy „Jelczem po Puszczy Knyszyńskiej” z 27 maja 2017 roku, która cieszyła się ogromną popularnością. Tym razem wybraliśmy się w południową część puszczy, odwiedzając m.in. Krainę Otwartych Okiennic oraz zaglądając po drodze do urokliwych drewnianych cerkwi. Jednym z głównych punktów wycieczki było zwiedzanie Skitu Świętych Antoniego i Teodozjusza Kijowsko-Pieczerskich w Odrynkach. Imprezę zakończyło wspólne ognisko nad malowniczym zbiornikiem wodnym Wyżary. Na miejscu chętni mogli wybrać się wraz z przewodnikiem Nadleśnictwa Waliły na długi spacer szlakiem Powstania Styczniowego.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i do zobaczenia na kolejnej imprezie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia (fot. Izabela Janeczko, Anna Parzychowska, Michał Podwysocki, Marcin Koczorowski).

Dane stowarzyszenia

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej
w Białymstoku
email: kmkm@kmkmbialystok.pl
KRS 0000331313
85 2030 0045 1110 0000 0274 3190
Bank BGŻ BNP Paribas

Dołącz do nas!

Interesujesz się komunikacją miejską?
Autobusy są Twoim hobby?

Przyjdź na nasze spotkanie, poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach jak Twoje i zapisz się do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku!

Chcesz wynająć nasz autobus?

Nic prostszego! Wejdź na stronę:

Back to Top