Jelczem po Puszczy Knyszyńskiej vol. 3 – fotorelacja

Jelczem po Puszczy Knyszyńskiej vol. 3 – fotorelacja

W dniu 21 kwietnia 2018 roku po raz kolejny nasze stowarzyszenie zorganizowało wycieczkę z serii Jelczem po Puszczy Knyszyńskiej. Tym razem była to rekordowa wyprawa pod względem frekwencji – uzbieraliśmy trzy pełne autobusy chętnych! Podczas eskapady odwiedziliśmy m.in. zabytkowe drewniane cerkwie w Michałowie i Nowej Woli, ruiny kościoła św. Antoniego oraz cerkiew w Jałówce. Pracownicy Straży Granicznej z placówki w Bobrownikach oprowadzili nas po dawnym kolejowym przejściu granicznym nieopodal miejscowości Gobiaty, opowiadając bardzo interesujące historie związane z wykonywanym zawodem. Następnie udaliśmy się na teren przejścia granicznego w Bobrownikach, gdzie każdy z uczestników mógł zobaczyć jak wygląda procedura przekraczania granicy. Punktem kulminacyjnym wyprawy było ognisko w szkółce leśnej Lipnik, gdzie odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek. „Na deser” Pani Małgorzata z Nadleśnictwa Waliły zabrała zainteresowanych na wycieczkę po lesie, opowiadając o ciekawostkach związanych z przyrodą.

Serdecznie dziękujemy placówce Straży Granicznej w Bobrownikach oraz Nadleśnictwu Waliły za pomoc w organizacji wycieczki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczki (fot. Diana Grabeusz, Michał Gierasimczuk, Marcin Koczorowski).

Dane stowarzyszenia

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej
w Białymstoku
email: kmkm@kmkmbialystok.pl
KRS 0000331313
85 2030 0045 1110 0000 0274 3190
Bank BGŻ BNP Paribas

Dołącz do nas!

Interesujesz się komunikacją miejską?
Autobusy są Twoim hobby?

Przyjdź na nasze spotkanie, poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach jak Twoje i zapisz się do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku!

Chcesz wynająć nasz autobus?

Nic prostszego! Wejdź na stronę:

Back to Top