Noc Muzeów 2017 – fotorelacja i podsumowanie

Noc Muzeów 2017 – fotorelacja i podsumowanie

W dniu 20 maja 2017 roku, w Europejską Noc Muzeów, jak co roku na ulice Białegostoku wyjechały zabytkowe autobusy z kolekcji Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku, które obsługiwały bezpłatne linie muzealne – „A” i „B”. Pojazdy kursowały między najciekawszymi muzeami i instytucjami, biorącymi udział w tegorocznej edycji Nocy Muzeów. Przejazdy cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów. Zadanie uzyskało dofinansowanie ze środków z budżetu Miasta Białegostoku. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Realizacja zadania publicznego, dofinansowanego ze środków z budżetu Miasta Białegostoku, umożliwiła bezpośrednie skomunikowanie najważniejszych muzeów i instytucji biorących udział w tegorocznej Nocy Muzeów. Obsługa linii bezpłatnych przez zabytkowe autobusy z kolekcji Klubu wpłynęła na zwiększenie atrakcyjności wydarzenia. W tym roku w projekcie wzięło udział około 1200 mieszkańców i turystów.

Dane stowarzyszenia

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej
w Białymstoku
email: kmkm@kmkmbialystok.pl
KRS 0000331313
85 2030 0045 1110 0000 0274 3190
Bank BGŻ BNP Paribas

Dołącz do nas!

Interesujesz się komunikacją miejską?
Autobusy są Twoim hobby?

Przyjdź na nasze spotkanie, poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach jak Twoje i zapisz się do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku!

Chcesz wynająć nasz autobus?

Nic prostszego! Wejdź na stronę:

Back to Top