Wykaz linii

1

SIKORSKIEGO / PĘTLA – Sikorskiego – Witosa – Marczukowska – Hetmańska – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Branickiego – Ciołkowskiego – Baranowicka – ZAŚCIANKI (pętla I) – Szosa Baranowicka – Grabówka – GRABÓWKA KOŚCIÓŁ (pętla II) – Szosa Baranowicka – GRABÓWKA POMNIK (pętla III)

GRABÓWKA POMNIK – Szosa Baranowicka – GRABÓWKA KOŚCIÓŁ – Grabówka – Szosa Baranowicka – ZAŚCIANKI – Baranowicka – Ciołkowskiego – Branickiego – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Kolejowa – Zwycięstwa – Hetmańska – Marczukowska – Witosa – Sikorskiego – SIKORSKIEGO / PĘTLA

2

TRANSPORTOWA / PĘTLA – Paderewskiego – Św. Jerzego – Dubois – Pułaskiego – Żeromskiego – Składowa – Fieldorfa „Nila” – Hetmańska – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Lipowa – Malmeda – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Nowowarszawska – DOJLIDY FABRYCZNE (pętla I) – Suchowolca – Zabłudowska – Stoczni Gdańskiej – Dojlidy Górne –  DOJLIDY GÓRNE (pętla II)

DOJLIDY GÓRNE – Dojlidy Górne – Stoczni Gdańskiej – Zabłudowska – Suchowolca – DOJLIDY FABRYCZNE – Nowowarszawska – Branickiego – Piastowska – Warszawska – Pałacowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Lipowa – Dąbrowskiego – Kolejowa – Zwycięstwa – Hetmańska – Fieldorfa „Nila” – Składowa – Żeromskiego – Pułaskiego – Dubois – Św. Jerzego – Paderewskiego – TRANSPORTOWA / PĘTLA

3

WIADUKT / PĘTLA – Wiadukt – Ciołkowskiego – Sławińskiego – Kawaleryjska – Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Sienkiewicza – Wasilkowska – Raginisa – NIEMEŃSKA / PĘTLA (pętla I) – Niemeńska – WIŚLANA / PĘTLA (pętla II) – Raginisa – Nowodworce – NOWODWORCE (pętla III)

NOWODWORCE – Nowodworce – Raginisa – WIŚLANA / PĘTLA – Niemeńska – NIEMEŃSKA / PĘTLA – Raginisa – Wasilkowska – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Wiejska – Kawaleryjska – Sławińskiego – Ciołkowskiego – Wiadukt – WIADUKT / PĘTLA

4

MYŚLIWSKA / PĘTLA – Wiewiórcza – Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Lipowa – Dąbrowskiego – Kolejowa – Zwycięstwa – Jana Pawła II – Elewatorska – Nowosielska – Meksykańska – Niewodnicka – Klepacka – KLEPACKA / PĘTLA

KLEPACKA / PĘTLA – Klepacka – Niewodnicka – Meksykańska – Nowosielska – Elewatorska – Jana Pawła II – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Lipowa – Malmeda – Piłsudskiego – Mickiewicza – Wiewiórcza – MYŚLIWSKA / PĘTLA

5

DZIESIĘCINY / PĘTLA – Hallera – Antoniuk Fabryczny – Antoniukowska – Dąbrowskiego – Lipowa – Malmeda – Piłsudskiego – Pałacowa – Słonimska – Piasta – Mieszka I – Piastowska – Towarowa – TOWAROWA / PĘTLA

TOWAROWA / PĘTLA – Towarowa – Piastowska – Mieszka I – Piasta –  Słonimska – Pałacowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Lipowa – Dąbrowskiego – Antoniukowska – Antoniuk Fabryczny – Hallera – DZIESIĘCINY / PĘTLA

6

OSIEDLE PIECZURKI – Dolistowska – Brzechwy – Chełmońskiego – Kazimierza Wielkiego – 42. Pułku Piechoty – Sosabowskiego – Wasilkowska – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Kaczorowskiego – Kopernika – Składowa – Hurtowa – Sejneńska – Octowa – BAŻANTARNIA / PĘTLA

BAŻANTARNIA / PĘTLA – Octowa – Sejneńska – Hurtowa – Składowa – Kopernika – Kaczorowskiego – Legionowa – Plac Jana Pawła II – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Wasilkowska – Sosabowskiego – 42. Pułku Piechoty – Kazimierza Wielkiego – Chełmońskiego – Brzechwy – Dolistowska –  OSIEDLE PIECZURKI

7

OLMONTY – Wiosenna – STADION MIEJSKI – Ciołkowskiego – Mickiewicza – MIŁOSZA – Miłosza – Mickiewicza – Świętojańska – Skłodowskiej-Curie – Liniarskiego – Lipowa – Dąbrowskiego – Antoniukowska – Antoniuk Fabryczny – Konstytucji 3 Maja – Swobodna – Kołłątaja – Przędzalniana – KOMBINAT FASTY (pętla I) – Szosa Ełcka – FASTY / PĘTLA (pętla II)

FASTY / PĘTLA – Szosa Ełcka – KOMBINAT FASTY – Przędzalniana –  Kołłątaja – Swobodna – Konstytucji 3 Maja – Antoniuk Fabryczny – Antoniukowska – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – Skłodowskiej-Curie – Świętojańska – Mickiewicza – MIŁOSZA (pętla I) – Mickiewicza – Ciołkowskiego – STADION MIEJSKI (pętla II) – Wiosenna – OLMONTY (pętla III)

8

STAROSIELCE PKP – Szkolna – Wrocławska – Popiełuszki – Fieldorfa „Nila” – Składowa – Pogodna – Wiejska – Zwierzyniecka – 11 Listopada – Skłodowskiej-Curie – Legionowa – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Towarowa – TOWAROWA / PĘTLA

TOWAROWA / PĘTLA – Towarowa – Piastowska – Warszawska – Pałacowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów – Skłodowskiej-Curie – 11 Listopada – Zwierzyniecka – Wiejska – Pogodna – Składowa – Fieldorfa ‚Nila” – Popiełuszki – Wrocławska – Szkolna – STAROSIELCE PKP

9

WYSOCKIEGO / PĘTLA – Wysockiego – Bolesława Krzywoustego – WIŚLANA / PĘTLA – Wiślana – Niemeńska – Raginisa – Kolbego – Wasilkowska – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Antoniukowska – Antoniuk Fabryczny – Konstytucji 3 Maja – Swobodna – Produkcyjna – CENTRUM HANDLOWE AUCHAN (pętla I) – Produkcyjna – PRODUKCYJNA / PĘTLA (pętla II)

PRODUKCYJNA / PĘTLA – Produkcyjna – CENTRUM HANDLOWE AUCHAN – Produkcyjna – Swobodna – Konstytucji 3 Maja – Antoniuk Fabryczny – Antoniukowska – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Wasilkowska – Kolbego – Raginisa – Niemeńska – Wiślana – WIŚLANA / PĘTLA (pętla I) – Bolesława Krzywoustego – Wysockiego – WYSOCKIEGO / PĘTLA (pętla II)

10

DWORZEC PKP – Kolejowa – Dąbrowskiego – Lipowa – Grochowa – Kalinowskiego – Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów – Skłodowskiej-Curie – 11 Listopada – Zwierzyniecka – Wiejska – Kawaleryjska – Sławińskiego – Ciołkowskiego – Wiadukt – Kleosin – KLEOSIN / PĘTLA (pętla I) – Zambrowska – Horodniany – Księżyno – Ignatki – KOPLANY KOLONIA (pętla II)

KOPLANY KOLONIA – Ignatki – Księżyno – Horodniany – Zambrowska – KLEOSIN / PĘTLA – Kleosin – Wiadukt – Ciołkowskiego – Sławińskiego – Kawaleryjska – Wiejska – Zwierzyniecka – 11 Listopada – Skłodowskiej-Curie – Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów – Liniarskiego – Lipowa – Dąbrowskiego – Solidarności – Zwycięstwa – Kolejowa – DWORZEC PKP

11

KLEOSIN / PĘTLA – Kleosin – Wiadukt – Ciołkowskiego – Sławińskiego – Kawaleryjska – Słoneczna – Wiosenna – Wiejska – Pogodna – Składowa – Fieldorfa „Nila” – Hetmańska – ZWYCIĘSTWA / HETMAŃSKA – Zwycięstwa – Kolejowa – Knyszyńska – Antoniukowska – Antoniuk Fabryczny – Hallera – Oliwkowa – Lodowa – Polna – Zawady – ZAWADY / PĘTLA

ZAWADY / PĘTLA – Zawady – Polna – Lodowa – Oliwkowa – Hallera – Antoniuk Fabryczny – Antoniukowska – Knyszyńska – Kolejowa – Zwycięstwa – ZWYCIĘSTWA / HETMAŃSKA (pętla I) – Hetmańska – Fieldorfa ‚Nila” – Składowa – Pogodna – Wiejska – Wiosenna – Słoneczna – Kawaleryjska – Sławińskiego – Ciołkowskiego – Wiadukt – Kleosin – KLEOSIN / PĘTLA (pętla II)

12

STAROSIELCE PKP – Szkolna – Boboli – Popiełuszki – Hetmańska – Zwycięstwa – Solidarności – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Branickiego – Piastowska – Piasta – Włościańska – OSIEDLE PIECZURKI (pętla I) – Włościańska – Pieczurki – ŚCIEGIENNEGO (pętla II)

ŚCIEGIENNEGO – Pieczurki – Ściegiennego – Włościańska – OSIEDLE PIECZURKI – Włościańska – Piasta – Piastowska – Branickiego – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Solidarności – Hetmańska – Popiełuszki – Boboli – Szkolna – STAROSIELCE PKP

13

OSIEDLE DOJLIDY – Niedźwiedzia – Ciołkowskiego – Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – Wasilkowska – Sosabowskiego – 42. Pułku Piechoty – WARZYWNA / PĘTLA (pętla I) – Sowlany – Karakule – Ogrodniczki – CIASNE (pętla II)

CIASNE – Ogrodniczki – Karakule – Sowlany – WARZYWNA / PĘTLA – 42. Pułku Piechoty – Sosabowskiego – Wasilkowska – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Branickiego – Ciołkowskiego – Niedźwiedzia – OSIEDLE DOJLIDY

14

KLEPACKA / PĘTLA – Klepacka – Niewodnicka – Meksykańska – Nowosielska – Popiełuszki – Sikorskiego – Witosa – Marczukowska – Hetmańska – Solidarności – Kolejowa – Dąbrowskiego – Lipowa – Malmeda – Piłsudskiego – Sienkiewicza – SIENKIEWICZA/BIAŁÓWNY

SIENKIEWICZA/BIAŁÓWNY – Białówny – Malmeda – Lipowa – Dąbrowskiego – Solidarności – Hetmańska – Marczukowska – Witosa – Sikorskiego – Popiełuszki – Nowosielska – Meksykańska – Niewodnicka – Klepacka – KLEPACKA / PĘTLA

15

HALICKA / PĘTLA – Halicka – Dojlidy Górne – DOJLIDY GÓRNE – Św. Proroka Eliasza – Plażowa – Baranowicka – Ciołkowskiego – Branickiego – Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Sitarska – Radzymińska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – BIAŁOSTOCZEK (pętla I) – Zagumienna – Sokólska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Andersa – ELEKTROCIEPŁOWNIA (pętla II)

ELEKTROCIEPŁOWNIA – Andersa – Tysiąclecia Państwa Polskiego – BIAŁOSTOCZEK – Sokólska – Zagumienna – Radzymińska – Sitarska – Bohaterów Getta – Piłsudskiego – Branickiego – Ciołkowskiego – Baranowicka – Plażowa – Św. Proroka Eliasza – DOJLIDY GÓRNE (pętla I) – Dojlidy Górne – Halicka – HALICKA/PĘTLA (pętla II)

16

TRANSPORTOWA / PĘTLA – Paderewskiego – Św. Jerzego – Dubois – Pułaskiego – Kawaleryjska – Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Sienkiewicza – Wasilkowska – Andersa – Maczka – Świętokrzyska – Hallera – Gajowa – GAJOWA / PĘTLA

GAJOWA / PĘTLA – Gajowa – Hallera – Świętokrzyska – Maczka – Andersa – Wasilkowska – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Wiejska – Kawaleryjska – Pułaskiego – Dubois – Św. Jerzego – Paderewskiego – TRANSPORTOWA / PĘTLA

17

PLAŻOWA / PĘTLA – Plażowa – Dojnowska – Sowlańska – Baranowicka – Ciołkowskiego – Branickiego – Plac Jana Pawła II – Legionowa – Kaczorowskiego – Pogodna – Składowa – Fieldorfa „Nila” – Hetmańska – Marczukowska – Witosa – Sikorskiego – SIKORSKIEGO / PĘTLA (pętla I) – Konstytucji 3 Maja – Swobodna – Kołłątaja – Komisji Edukacji Narodowej – Pietkiewicza – Herberta – HERBERTA / PĘTLA (pętla II)

HERBERTA / PĘTLA – Herberta – Pietkiewicza – Komisji Edukacji Narodowej – Kołłątaja – Swobodna – Konstytucji 3 Maja – SIKORSKIEGO / PĘTLA – Sikorskiego – Witosa – Marczukowska – Hetmańska – Fieldorfa „Nila” – Składowa – Pogodna – Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Plac Jana Pawła II – Branickiego – Ciołkowskiego – Baranowicka – Sowlańska – Dojnowska – Plażowa – PLAŻOWA / PĘTLA

18

WARZYWNA / PĘTLA – 42. Pułku Piechoty – Brzechwy – Chełmońskiego – Kazimierza Wielkiego – 42. Pułku Piechoty – Sosabowskiego – Kapralska – Traugutta – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Kolejowa – Zwycięstwa – Wierzbowa – Antoniuk Fabryczny – Konstytucji 3 Maja – Swobodna – Produkcyjna – Kleeberga – Kołłątaja – Komisji Edukacji Narodowej – NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH

NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH – Komisji Edukacji Narodowej – Pietkiewicza – Pileckiego – Kołłątaja – Kleeberga – Produkcyjna – Swobodna – Konstytucji 3 Maja – Antoniuk Fabryczny – Wierzbowa – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Traugutta – Kapralska – Sosabowskiego – 42. Pułku Piechoty – Kazimierza Wielkiego – Chełmońskiego – Brzechwy – 42. Pułku Piechoty – WARZYWNA / PĘTLA

19

GAJOWA / PĘTLA – Gajowa – Berlinga – Antoniuk Fabryczny – Antoniukowska – Dąbrowskiego – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Łomżyńska – Kopernika – Kaczorowskiego – Legionowa – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Mickiewicza – Kuronia – Żurawia – SZPITAL ZAKAŹNY (pętla I) – Wiewiórcza – MYŚLIWSKA / PĘTLA (pętla II) – Mickiewicza – Brzoskwiniowa – Dojlidy Górne – DOJLIDY GÓRNE (pętla III)

DOJLIDY GÓRNE – Dojlidy Górne – Brzoskwiniowa – Mickiewicza – MYŚLIWSKA / PĘTLA – Wiewiórcza – SZPITAL ZAKAŹNY – Żurawia – Kuronia – Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Kopernika – Łomżyńska – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Antoniukowska – Antoniuk Fabryczny – Berlinga – Gajowa – GAJOWA / PĘTLA

20

ELEKTROCIEPŁOWNIA – Andersa – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Sokólska – Zagumienna – Radzymińska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Jurowiecka – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Liniarskiego – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Łomżyńska – Kopernika – Fieldorfa „Nila” – Popiełuszki – Sikorskiego – Armii Krajowej – LEŚNA DOLINA (pętla I) – Bacieczki – Boboli – BOBOLI / CMENTARZ (pętla II)

BOBOLI / CMENTARZ – Boboli – Bacieczki – LEŚNA DOLINA – Armii Krajowej – Sikorskiego – Popiełuszki – Fieldorfa ‚Nila” – Kopernika – Łomżyńska – Bohaterów Monte Cassino – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Kalinowskiego – Liniarskiego – Malmeda – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Jurowiecka – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Radzymińska – Zagumienna – Sokólska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Andersa – ELEKTROCIEPŁOWNIA

21

ZIELONE WZGÓRZA – Zielonogórska – Wrocławska – Popiełuszki – Hetmańska – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – PIASTOWSKA

PIASTOWSKA – Branickiego – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Kolejowa – Zwycięstwa – Hetmańska – Popiełuszki – Wrocławska – Zielonogórska – ZIELONE WZGÓRZA

22

DWORZEC PKS – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Sitarska – Radzymińska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Towarowa – Piastowska – PIASTOWSKA (pętla I) – Branickiego – Ciołkowskiego – STADION MIEJSKI (pętla II)

STADION MIEJSKI – Ciołkowskiego – Branickiego – PIASTOWSKA – Piastowska – Towarowa – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Radzymińska – Sitarska – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – DWORZEC PKS

23

WIADUKT / PĘTLA – Wiadukt – Ciołkowskiego – Sławińskiego – Św. Jerzego – Dubois – Pułaskiego – Kawaleryjska – Wiejska – Kopernika – Łomżyńska – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Antoniukowska – Wierzbowa – Hetmańska – Marczukowska – Witosa – Sikorskiego – Wrocławska – Zielonogórska – ZIELONE WZGÓRZA

ZIELONE WZGÓRZA – Zielonogórska – Wrocławska – Sikorskiego – Witosa – Marczukowska – Hetmańska – Wierzbowa – Antoniukowska – Dąbrowskiego – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Łomżyńska – Kopernika – Wiejska – Kawaleryjska – Pułaskiego – Dubois – Św. Jerzego – Sławińskiego – Ciołkowskiego – Wiadukt – WIADUKT / PĘTLA

24

HERBERTA / PĘTLA – Herberta – Pietkiewicza – Komisji Edukacji Narodowej – Kołłątaja – Swobodna – Konstytucji 3 Maja – Jana Pawła II – Zwycięstwa – Solidarności – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Branickiego – Miłosza – MIŁOSZA (pętla I) – Branickiego – Nowowarszawska – Dojlidy Fabryczne – Myśliwska – KURONIA (pętla II)

KURONIA – Kuronia – Żurawia – Wiewiórcza – Mickiewicza – MIŁOSZA – Miłosza – Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Solidarności – Jana Pawła II – Konstytucji 3 Maja – Swobodna – Kołłątaja – Komisji Edukacji Narodowej – Pietkiewicza – Herberta –  HERBERTA / PĘTLA

25

ZIELONE WZGÓRZA – Niepodległości – Wrocławska – Sikorskiego – Konstytucji 3 Maja – Berlinga – Świętokrzyska – Maczka – Andersa – I Armii Wojska Polskiego – Radzymińska – RADZYMIŃSKA

RADZYMIŃSKA – Radzymińska – Zagumienna – Sokólska – Kombatantów – I Armii Wojska Polskiego – Andersa – Maczka – Świętokrzyska – Berlinga – Konstytucji 3 Maja – Sikorskiego – Wrocławska – Szkolna – Starosielce PKP – Wrocławska – Niepodległości – ZIELONE WZGÓRZA

26

TRANSPORTOWA / PĘTLA – Paderewskiego – Św. Jerzego – Dubois – Pułaskiego – Kawaleryjska – Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – Legionowa – Sienkiewicza – Jurowiecka – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Sokólska – Zagumienna – ZAGUMIENNA

ZAGUMIENNA – Radzymińska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Jurowiecka – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów – Liniarskiego – Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska – Kawaleryjska – Pułaskiego – Dubois – Św. Jerzego – Paderewskiego – TRANSPORTOWA / PĘTLA

27

TRANSPORTOWA / PĘTLA – Transportowa – Pogodna – Wiejska – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Radzymińska – Zagumienna – Sokólska – Kombatantów – I Armii Wojska Polskiego – Andersa – ELEKTROCIEPŁOWNIA

ELEKTROCIEPŁOWNIA – I Armii Wojska Polskiego – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Sokólska – Zagumienna – Radzymińska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Wiejska – Pogodna – Transportowa – TRANSPORTOWA / PĘTLA

28

ŻYZNA / PĘTLA – Kazimierza Wielkiego – 42. Pułku Piechoty – OSIEDLE WYGODA – Brzechwy – Dolistowska – Włościańska – Piasta – Andrukiewicza – Sybiraków – Mieszka I – Słonimska – Pałacowa – Mickiewicza – Św. Pio – Zwierzyniecka – Kopernika – Fieldorfa „Nila” – Hetmańska – Zielonogórska – Wrocławska – Sikorskiego  – SIKORSKIEGO / PĘTLA

SIKORSKIEGO / PĘTLA – Sikorskiego – Wrocławska – Zielonogórska – Hetmańska – Fieldorfa „Nila” – Kopernika – Zwierzyniecka – Św. Pio – Mickiewicza – Pałacowa – Słonimska – Mieszka I – Piastowska – Piasta – Włościańska – Dolistowska – OSIEDLE WYGODA (pętla I) – Brzechwy – Chełmońskiego – Kazimierza Wielkiego – ŻYZNA / PĘTLA (pętla II)

29

GAJOWA / PĘTLA – Gajowa – Hallera – Świętokrzyska – Wierzbowa – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Zwierzyniecka – Św. Ojca Pio – Miłosza – Piastowska – Kazimierza Wielkiego – ŻYZNA / PĘTLA

ŻYZNA / PĘTLA – Kazimierza Wielkiego – Piastowska – Miłosza – Św. Ojca Pio – Zwierzyniecka – Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Kolejowa – Zwycięstwa – Wierzbowa – Świętokrzyska – Hallera – Gajowa – GAJOWA / PĘTLA

100

DWORZEC PKS – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Wasilkowska – Wysockiego – WASILKÓW [Białostocka – Kościelna – Polna – Grodzieńska – Rabczyńskiego – WASILKÓW/CMENTARZ] (pętla I) – ŚWIĘTA WODA (pętla II)

ŚWIĘTA WODA – WASILKÓW [WASILKÓW/CMENTARZ – Rabczyńskiego – Grodzieńska – Podleśna – Kościelna – Polna – Grodzieńska – Rynek Kilińskiego – Białostocka] – Wysockiego – Wasilkowska – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Bohaterów Getta – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – DWORZEC PKS

101

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego – Ciołkowskiego – Baranowicka – Sowlańska – Dojnowska – Plażowa – Suchowolca – Zabłudowska – KURIANY / PĘTLA

KURIANY / PĘTLA – Zabłudowska – Suchowolca – Plażowa – Dojnowska – Sowlańska – Baranowicka – Ciołkowskiego – Branickiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

102

MALMEDA / ZAMENHOFA – Malmeda – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Jurowiecka – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Radzymińska – Zagumienna – Sokólska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Sielachowskie – JUROWCE (pętla I) – Jurowce – Sochonie – SOCHONIE / PĘTLA (pętla II) – KATRYNKA (pętla III)

KATRYNKA – Wólka – Woroszyły – SOCHONIE / PĘTLA – Sochonie – Jurowce – JUROWCE – Sielachowskie – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Sokólska – Zagumienna – Radzymińska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Jurowiecka – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – MALMEDA / ZAMENHOFA

103

PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Kolejowa – Zwycięstwa – Jana Pawła II – Porosły – Łyski – CHOROSZCZ [Warszawska – Mickiewicza – Powstania Styczniowego – Sienkiewicza – Branickiego – CHOROSZCZ / RYNEK – Dominikańska – Piaskowa – Kościukowska – CHOROSZCZ / CMENTARZ (pętla II)]

CHOROSZCZ [CHOROSZCZ / CMENTARZ – Kościukowska – Piaskowa – Dominikańska – CHOROSZCZ / RYNEK – Branickiego – Sienkiewicza – Powstania Styczniowego – Mickiewicza – Warszawska] – Łyski – Porosły – Jana Pawła II – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA

104

PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Wiejska – Kawaleryjska – Sławińskiego – Ciołkowskiego – WIADUKT / PĘTLA – Wiadukt – Śródlesie – Hryniewicze – Lewickie – Juchnowiec Kościelny – Juchnowiec Górny – JUCHNOWIEC / PĘTLA (pętla I) – Wólka – Biele – ROSTOŁTY (pętla II)

ROSTOŁTY – Biele – Wólka – JUCHNOWIEC / PĘTLA – Juchnowiec Górny – Juchnowiec Kościelny – Lewickie – Hryniewicze – Śródlesie – Wiadukt – WIADUKT / PĘTLA (pętla I) – Ciołkowskiego – Sławińskiego – Kawaleryjska – Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Sienkiewicza – Piłsudskiego – PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA (pętla II)

105

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Branickiego – Ciołkowskiego – Kolonia Grabówka – Grabówka – Sobolewo – SOBOLEWO / PĘTLA

SOBOLEWO / PĘTLA – Sobolewo – Grabówka – Kolonia Grabówka – Ciołkowskiego – Branickiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

106

PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA – Piłsudskiego – Dąbrowskiego – Antoniukowska – Antoniuk Fabryczny – Produkcyjna – Rolna – Dobrzyniewska – Dobrzyniewo Fabryczne – Ogrodniki – DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE (pętla I) – Dobrzyniewo Duże – Gniła – Pogorzałki – BORSUKÓWKA (pętla II)

BORSUKÓWKA – Pogorzałki – Gniła – Dobrzyniewo Duże – DOBRZYNIEWO KOŚCIELNE – Ogrodniki – Dobrzyniewo Fabryczne – Dobrzyniewska – Rolna – Produkcyjna – Antoniuk Fabryczny – Antoniukowska – Kolejowa – Dąbrowskiego – Piłsudskiego – PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA

107

DWORZEC PKS – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Solidarności – Jana Pawła II – Sikorskiego – Wrocławska – Zielonogórska – Niepodległości – Starosielce PKP – Boboli – Popiełuszki – Nowosielska – Meksykańska – Niewodnicka – Klepacze – KLEPACZE / PĘTLA

KLEPACZE / PĘTLA – Klepacze – Niewodnicka – Meksykańska – Nowosielska – Popiełuszki – Boboli – Starosielce PKP – Niepodległości – Zielonogórska – Wrocławska – Sikorskiego – Jana Pawła II – Zwycięstwa – Solidarności – Dąbrowskiego – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – DWORZEC PKS

108

PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Wasilkowska – Sosabowskiego – 42. Pułku Piechoty – Kazimierza Wielkiego – Raginisa – KARAKULE / CMENTARZ

KARAKULE / CMENTARZ – Raginisa – Kazimierza Wielkiego – 42. Pułku Piechoty – Sosabowskiego – Wasilkowska – Sienkiewicza – Piłsudskiego – PIŁSUDSKIEGO / PAŁACOWA

110

WIADUKT / PKP STADION – Wiadukt – Kleosin – Zambrowska – Horodniany – Księżyno – Ignatki – Koplany – Brończany – Lewickie-Stacja – JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY – Lewickie-Stacja – Brończany – Koplany – Ignatki – Księżyno – Horodniany – Zambrowska – Kleosin – Wiadukt – WIADUKT / PKP STADION

C

DWORZEC PKS – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska – Wiosenna – 11 Listopada – KAMPUS UNIWERSYTECKI

KAMPUS UNIWERSYTECKI – 11 Listopada – Zwierzyniecka – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – DWORZEC PKS

200

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY – Juchnowiec Kościelny – Wólka – Biele – Klewinowo – Klewinowo Nowe Biele – Rostołty – SIMUNY

SIMUNY – Hołówki Duże – Hołówki Małe – Szerenosy – Juchnowiec Górny – Juchnowiec Kościelny – JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

201

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY – Ogrodniczki – Janowicze – Janowicze Kolonia – Hermanówka – HERMANÓWKA

HERMANÓWKA – Niewodnica Nargilewska – Lewickie Kolonia – Rumejki – JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

202

JUCHNOWIEC KOŚCIELNY – Juchnowiec Kościelny – Wólka – Biele – Złotniki – Tryczówka – Dorożki Kolonia – Zajączki – WOJSZKI – Czerewki – Pańki – DOROŻKI

DOROŻKI – Bogdanki – Baranki – Bogdanki – Tryczówka – Złotniki – Biele – Wólka – Juchnowiec Kościelny – JUCHNOWIEC KOŚCIELNY

N1

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Białówny – Malmeda – Lipowa – Dąbrowskiego – Antoniukowska – Świętokrzyska – Berlinga – Konstytucji 3 Maja – Swobodna – Kołłątaja – Komisji Edukacji Narodowej – Pietkiewicza – Herberta – HERBERTA / PĘTLA

HERBERTA / PĘTLA – Herberta – Kołłątaja – Swobodna – Konstytucji 3 Maja – Berlinga – Świętokrzyska – Antoniukowska – Dąbrowskiego – Lipowa – Malmeda – Piłsudskiego – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

N2

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Piłsudskiego – Częstochowska – Grochowa – Kalinowskiego – Sosnowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Solidarności – Hetmańska – Marczukowska – Witosa – Sikorskiego – Popiełuszki – Boboli – Szkolna – STAROSIELCE PKP

STAROSIELCE PKP – Szkolna – Wrocławska – Niepodległości – Zielonogórska – Wrocławska – Sikorskiego – Witosa – Marczukowska – Hetmańska – Zwycięstwa – Kolejowa – Dąbrowskiego – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – Liniarskiego – Malmeda – Piłsudskiego – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

N3

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Jagienki – Poleska – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Sokólska – Zagumienna – Radzymińska – Sitarska – Bohaterów Getta – Piłsudskiego – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Wiejska – Pułaskiego – Dubois – Św. Jerzego – Paderewskiego – TRANSPORTOWA / PĘTLA

TRANSPORTOWA / PĘTLA – Transportowa – Pogodna – Wiejska – Kaczorowskiego – Legionowa – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

N4

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Warszawska – Pałacowa – Mickiewicza – Ciołkowskiego – Baranowicka – Plażowa – Pozioma – Sowlańska – Dojnowska – Plażowa – Św. Proroka Eliasza – Dojlidy Górne – DOJLIDY GÓRNE

DOJLIDY GÓRNE – Dojlidy Górne – Stoczni Gdańskiej – Zabłudowska – Plażowa – Dojnowska – Sowlańska – Pozioma – Plażowa – Baranowicka – Ciołkowskiego – Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – Piłsudskiego – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

N5

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska – Piasta – Mieszka I – Piastowska – Piasta – Włościańska – Dolistowska – Brzechwy – Chełmońskiego – Kazimierza Wielkiego – Raginisa – NIEMEŃSKA / PĘTLA

NIEMEŃSKA / PĘTLA – Raginisa – Kazimierza Wielkiego – 42. Pułku Piechoty – Dolistowska – Włościańska – Piasta – Piastowska – Mieszka I – Piasta – Słonimska – Pałacowa – Piłsudskiego – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

N6

RZEKA BIAŁA – Sienkiewicza – Wasilkowska – Wysockiego – Kolbego – Bolesława Krzywoustego – Wysockiego – WYSOCKIEGO / PĘTLA (pętla I) – WASILKÓW [Białostocka – Kościelna – WASILKÓW / POLNA] (pętla II)

WASILKÓW [WASILKÓW / POLNA – Polna – Grodzieńska – Rynek Kilińskiego – Białostocka] – WYSOCKIEGO / PĘTLA – Wysockiego – Bolesława Krzywoustego – Raginisa – Kolbego – Wysockiego – Wasilkowska – Sienkiewicza – Piłsudskiego – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA

Dane stowarzyszenia

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej
w Białymstoku
ul. Św. Jerzego 36/23
15-349 Białystok
tel: 697 373 787
email: kmkm@kmkmbialystok.pl
KRS 0000331313
85 2030 0045 1110 0000 0274 3190
Bank BGŻ BNP Paribas

Dołącz do nas!

Interesujesz się komunikacją miejską?
Autobusy są Twoim hobby?

Przyjdź na nasze spotkanie, poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach jak Twoje i zapisz się do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku!
Październik 2017
P W Ś C P S N
« Sie    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Back to Top