II Święto Komunikacji Miejskiej w Łomży
W dniu 26 maja 2017 roku na zaproszenie władz Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży nasze stowarzyszenie uczestniczyło w obchodach II Święta Komunikacji Miejskiej. Zorganizowano wystawę zabytkowych i nowoczesnych autobusów. Uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać m.in. SANa…