Drugi przejazd „Śladem Jagiellonii Białystok”, pierwszy ze zwiedzaniem Stadionu Miejskiego
Całe szczęście, dzisiejsza, upalna pogoda, nie odstraszyła chętnych na nasz przejazd Śladem Jagiellonii Białystok. 🙂 Zostało trochę wolnych miejsc, ale wśród pasażerów dało się zauważyć zadowolenie z wycieczki. 🙂 Zapraszamy już za tydzień! ________________________________Fot. Łukasz…