MotoMikołaje 2018

MotoMikołaje 2018

Wzorem lat ubiegłych, także i w tym roku nasze stowarzyszenie wzięło udział w akcji charytatywnej „MotoMikołaje”. Po raz kolejny udostępniliśmy naszego zabytkowego Jelcza 120MM/1 #9027, dzięki któremu wszyscy niezmotoryzowani mogli czynnie uczestniczyć w paradzie Mikołajów.

Fot: He&She – Fotografia.

Około godziny 11:30 wraz z paradą wyruszyliśmy do Folwarku Nadawki. Na miejscu czekały dzieci z domów dziecka. Po chwili pojawił się też prawdziwy motocyklowy Mikołaj, który wręczył najmłodszym prezenty. Następnie uczestnicy mogli obejrzeć pokaz ratowniczy, w którym udział wzięli strażacy oraz ratownicy medyczni. Punktem kulminacyjnym akcji było przekazanie ratownikom Motoambulansu – motocykla z odpowiednim wyposażeniem do udzielania pierwszej pomocy. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć ogniska z kiełbaskami, a także gorącego bigosu. Więcej zdjęć oraz informacji znajdą Państwo na stronie motomikolaje.bialystok.pl.

Dane stowarzyszenia

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej
w Białymstoku
email: kmkm@kmkmbialystok.pl
KRS 0000331313
85 2030 0045 1110 0000 0274 3190
Bank BGŻ BNP Paribas

Dołącz do nas!

Interesujesz się komunikacją miejską?
Autobusy są Twoim hobby?

Przyjdź na nasze spotkanie, poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach jak Twoje i zapisz się do Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku!

Chcesz wynająć nasz autobus?

Nic prostszego! Wejdź na stronę:

Back to Top